Привітання голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка з нагоди Дня міста Коростеня

Дата: 29.05.2021 10:10

Шановні жителі міста Коростень та Коростенської територіальної громади!

Сьогодні славне місто, столиця древлян, місто, з історією у 1316 років - Коростень відзначає свій День народження.

З цієї нагоди від колективу Коростенської районної державної адміністрації, від усього Коростенського району та від себе особисто вітаю Коростенщину зі святом!

Впродовж багатьох століть Коростень був і залишається потужним джерелом невичерпної духовної енергії, є прикладом боротьби та незламної волі.

Місто може пишатись своїми досягненнями, здобутками, надбаннями. І все це завдяки щоденній праці, знанням і талантам його мешканців.

В цей радісний та святковий день я від щирого серця бажаю всім, хто тут народився, виріс, живе, щоб з кожним роком місто розквітало, розвивалось, будувалось і ставало гарнішим.

Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк