Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Дата: 31.05.2021 12:09

Триває подача документів для вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ за державним замовленням за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 053 «Психологія», 071 «Облік і оподаткування», 125 «Кібербезпека».

Особи, які не встигли самостійно зареєструватися на порталі кандидатів на навчання в установлений термін (до 15 травня 2021 р.), можуть зробити це безпосередньо в секторах організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП України в областях (https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcontacts).

У разі виникнення запитань стосовно подачі документів для вступу на навчання, звертатися до приймальної комісії ХНУВС за телефонами: (057) 739-8-300, (057) 739-8-310, (097) 680-13-53