ФК «Грозине» – володар Кубку імені Гетьмана Виговського

Дата: 31.05.2021 15:36

29 травня на стадіоні «Локомотив» м.Коростень відбулись фінальні змагання з футболу на Кубок імені Гетьмана Виговського. Змагання вже вкотре проходили під патронатом народного депутата України Володимира Арешонкова.

В змаганнях брали участь ФК «Грозине», ФК «Новаки», ФК «Давидки», ФК «Колос» (с. Гулянка), ФК «Сокорики», ФК «Холосне», ФК «Стремигород», ФК «Ушомир».

У фінальній частині змагань зустрілись команди с. Грозине та с. Новаки. Не дивлячись на погодні умови (йшов дощ) матч виявися цікавим та напруженим.

За результатами футбольного матчу перемогу з результатом 3:2 та Кубок Гетьмана Виговського здобула команда с. Грозине. Почесне друге місце у команди с. Новаки.

Після завершення змагань фіналістів турніру привітав народний депутат України Володимир Арешонков та представник ГО «Федерації футболу Коростенського району» Юрій Білобровець.

Переможці турніру нагороджені подяками, медалями, Кубком та футбольними м’ячами від народного депутата.

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської районної державної адміністрації та ГО «Федерація футболу Коростенського району» щиро дякує всім командам за участь в турнірі, за хвилини радості, які команди дарували вболівальникам, а ФК «Грозине» – з перемогою!

Жанна Сидоренко,

головний спеціаліст відділу освіти,

охорони здоров’я, культури та спорту

Коростенської райдержадміністрації