До уваги суб’єктів господарювання щодо дії Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2021-2027 роки, затвердженої рішенням обласної ради від

Дата: 31.05.2021 15:55

Одним із напрямів використання коштів у 2021 році передбачено спеціально бюджетну дотацію з обласного бюджету за приріст поголів’я корів власного відтворення суб’єктам господарювання у розмірі 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом та на 1 грудня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року.

Спеціальна бюджетна дотація надається підприємствам, які на 1 січня поточного року утримали:

• сільськогосподарські підприємства – неменше, як 30 корів;
  • фермерські господарства – не менше, як 10 років.

Суб’єкти господарювання для отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів щоквартально до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, і до 10 грудня поточного року надаються до комісії:

• заявку;
  • інформацію про потребу в коштах спеціальної бюджетної дотації;
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) стосовно наявного поголів’я корів на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом , та на 1 грудня поточного року;
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме  майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта;
  • витяг з Єдиного реєстру тварин;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • письмове зобов’язання про повернення до обласного бюджету у місячний строк бюджетних коштів у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання.

Документи подаються на розгляд обласної комісії для надання фінансової підтримки одержувачам коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми розвитку агропромислового розвитку  Житомирської області на 2021-2027 роки за адресо: місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська,25, кабінет 212.

Інформація відділу агропромислового розвитку,

екології та економічної політики Коростенської РДА