Запрошуємо підприємців взяти участь у онлайн-виставці SMExpo 2021

Дата: 31.05.2021 16:10

3-8 червня 2020 р. у м. Кишинів відбудеться SMExpo 2021 – онлайн виставка малих і середніх підприємств різних секторів економіки Молдова.

Організатором заходу є Торгова-промислова палата РМ та Організація з розвитку сектору малих та середніх підприємств (ODIMM).

Планується, що кожен експонент буде представлений на персональному віртуальному стенді і відповідачі зможуть одним click-oм отримати інформацію про компанію, її продукти і послуги, та зможуть  безпосередньо взаємодіяти з представниками компаній за допомогою онлайн повідомлень або планування зустрічей В2В ( в режимі відео/аудіо).

Проведення виставки поділено на такі етапи:

- до 31 травня 2021 р. – реєстрація учасників виставки на віртуальній платформі;

- 3-18 червня 2021 р. – відвідування стендів виставки;

- 1-16 червня 2021 р. – планування проведення В2В зустрічей;

-15-18 червня 2021 р. ­  двосторонні зустрічі.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджера віртуальної виставки : Діана Лунгу : +373(022)210725, diana.lungu@chamber.md.

Участь представників українського бізнесу у зазначеному заході, на думку Посольства, сприяло б подальшому розширенню українсько-молдовського економічного співробітництва, налагодженю співпраці між підприємствами обох країн.

Інформація відділу агропромислового розвитку,

екології та економічної політики Коростенської РДА