День захисту дітей – щасливе та безтурботне свято

Дата: 01.06.2021 16:51

Сьогодні в Україні та світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята в Коростенському районі пройшло ряд заходів за участі дітей та дорослих. Не залишились осторонь і ми.

Так, за ініціативи голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, за участі голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, голови Ушомирської сільської ради Людмили Малої, служби у справах дітей, відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА, голови ГО «Коростень в твоїх руках» Наталії Шульгатої до дітей з родини Ніни Антонюк (м. Коростень) та родини Олени і Артема Луцикеєвих (с. Поліське) завітала аніматор Дарина Висоцька.

Нагадаємо, що це родини, які у 2021році створили в Коростенському районі дитячі будинки сімейного типу. В одному із них нині виховується семеро дітей, в іншому вже десятеро.

А сьогодні окрім солодких подарунків до свята, діти отримали масу задоволення від зустрічі з «супердівчиною», її цікавих ігор та конкурсів.

Приємно відзначити, що аніматор провела дитячі свята на волонтерських засадах, за що ми їй щиро вдячні.

Емоції вирували, дзвінкий дитячий сміх лунав звідусіль і дарував надію нам – дорослим, що цей світ має гарне, щасливе майбутнє.

Також исловлюємо щиру подяку директору ТДВ "КОРОСТЕНСЬКИЙ ЩЕБЗАВОД" Павлу Савінському за надані кошти, які були використані для придбання солодощів дітям району.

Всі ми родом з дитинства! Всіх зі святом!

Наталія Колєнова.

Відео та фото Андрій Недашківський.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації.