Коростенські правоохоронці, рятувальники та медики влаштували дітям пізнавальне свято

Дата: 02.06.2021 11:14

1 червня із Міжнародним Днем захисту дітей поліцейські Коростенського районного управління поліції привітали дітлахів Ушомирської територіальної громади.

Справжнє свято подарували учням Ушомирського ліцею поліцейські, рятувальники, медичні працівники та кінологи зі своїм чотирилапим помічником.

На подвір’ї школи усі бажаючі на тематичних локаціях могли ознайомилися зі спеціально обладнаними службовими автомобілями. Також поліцейські продемонстрували спецзасоби, учні мали можливість сфотографуватися у бронежилетах та касках.

Крім того, працівники сектору ювенальної превенції нагадали ліцеїстам про правила безпечної поведінки під час літніх канікул та закликали їх дотримуватись правил поведінки на воді, у лісопарковій зоні та наголосили на дотриманні безпеки у побуті. Також звернули увагу дітей на необхідності суворого дотримання Правил дорожнього руху.

На завершення заходу поліцейські побажали учням приємного та безпечного літнього. Школярі, в свою чергу, подякували поліцейським за цікаву зустріч та змістовну інформацію про роботу поліції.

Олена Волковська