Директор Михайлівської СЗШ Сергій Макарчук звітував про роботу в 2020-2021 навчальному році

Дата: 02.06.2021 18:07

Другого червня до Михайлівської школи завітали голови батьківських комітетів класів, на шкільному подвір’ї зібрався весь колектив педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу навчального закладу.

Головною метою зустрічі став традиційний щорічний звіт директора Михайлівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ст. за підсумками 2020-2021 навчального року Сергія Федоровича Макарчука.

Як відзначив Сергій Федорович, основними завданнями серед інших, які вирішувались цьому навчальному році були:

• забезпечення доступної та якісної освіти;
  • впровадження сучасних педагогічних технологій відповідно до положень Концепції «Нової української школи»;
  • дотримання державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів;
  • удосконалення роботи з формування в школярів культури здоров’я та мотивації до здорового способу життя;
  • створення умов для професійного розвитку учителя на засадах «педагогіки партнерства»;
  • створення умов для навчання обдарованої молоді;
  • зміцнення матеріально-технічної бази закладу;
  • та інше.

На сьогоднішній день в Михайлівській СЗШ навчається 65 учнів. Випускається 5 учнів На наступний навчальний рік до першого класу заяви написали батьки ще 12 учнів.

Кадровий потенціал школи є досить потужним. З 13 штатних педагогічних працівників вищу кваліфікаційну категорію мають 20%, І категорію – 45%, ІІ – 15% і спеціаліста також 15%. Звання старший вчитель мають 2 педагоги, вчитель хімії та біології має відзнаку МОН «Відмінник освіти».

За підсумками 2020-2021 н.р. 8 учнів нагороджені Похвальними листами. Чимало учнів були відзначені подяками директор школи за активну участь в соціально значущих заходах. Усі учні 1-8 класів переведені до наступного класу.

Минулий навчальний рік був ускладнений карантином, проте уроки проводилися з використанням елементів дистанційного навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Відзначимо, що в поточному році до школи було прийнято два молодих спеціалісти, проте навчальний заклад має і дві вакансії, а саме вчителів інформатики та математики.

Виконуючи Перспективний план розвитку навчально-матеріальної бази школи на 2016-2021 рр., матеріально-технічна база закладу піднялася на новий якісний рівень:

• проведено Інтернет в кожний кабінет – є точка доступу як лінійна та і бездротова;
  • придбано 9 ноутбуків, з них три за рахунок державної програми НУШ;
  • у 14 з 18 кабінетах встановлено енергозберігаючі світлодіодні прибори освітлення;
  • у 10 кабінетах замінені класні дошки на більш сучасні;
  • поповнюється матеріальна база шкільної майстерні, кабінетів фізики і хімії;
  • майже у всіх кабінетах встановлені одномісні учнівські столи;
  • встановлено потужний твердопаливний котел;
  • та інше.

В умовах карантину особлива увага приділяється протиепідемічним заходам, що дало змогу уникнути масової захворюваності короновірусною хворобою.

Вислухавши звіт директора школи, присутні в порядку таємного голосування, дали високу оцінку його роботі: 25 голосів з 27 присутніх підтвердили її як «задовільну», 1 – «незадовільну», 1 бюлетень був визнаний недійсним.

Захід пройшов з дотриманням протиепідемічних норм.

Детальніше ознайомитись зі змістом звіту можна за посиланням.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації.