Логотип Diia Державний Герб України

У Коростенському районі дбають про різноманіття водних біоресурсів. ВІДЕО

Дата: 03.06.2021 14:31

Раніше ми інформували про те, що представниками ГО «Коростенське товариство мисливців та рибалок» у селі Межирічка, Коростенського району, Обході №2 здійснено зариблення коропом лускатим водойми під назвою "Панський ставок". Заселення риби проводилось відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації водойми.

27.05.2021 року представниками ГО "Коростенське ТМР" здійснено додаткове зариблення водойми у с. Межирічка Коростенського району, а саме маточним поголів’ям коропа лускатого, білим амуром. Також запущено товстолобів та карасів для збільшення водного біорізноманітття. Таким чином до водойми випущено риби у загальній кількості 340 кг.

Мета заходу – подальша охорона та проведення любительської та спортивної риболовлі.

Дана діяльність дасть змогу покращити екологічний стан водного об'єкту, позитивно вплине на біологічне різноманіття біоценозу (території) та розвиток спортивної риболовлі громади.

Фото- та відеоматеріали надані представниками ГО "Коростенське ТМР".

Інформація відділу агропромислового розвитку,

екології та економічної політики