5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища та День еколога

Дата: 05.06.2021 08:17

Найщиріші слова вітань з нагоди свята всім тим, хто береже природу і дбає про екологію нашої планети!

Це свято покликане привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів. Екологи вдень і вночі стоять на варті збереження та відновлення довкілля, проте найважливіший, неоціненний вклад у збереження природних ресурсів починаться з кожного жителя нашої спільної домівки – планети Земля. Зменшення кількості відходів та викидів, сортування та переробка сміття, повторне використання ресурсів – маленькі кроки до збереження довкілля для наших нащадків.

Шановні захисники природи, бажаємо вам здоров'я та щастя, нових успіхів, добробуту, екологічних звершень і безпечного довкілля! Нехай буйні ліси шумлять зеленню надій, нехай чисті річки протікають біля берегів поваги, а свіжий вітер дарує натхнення і відчуття щастя.