Велике будівництво на Житомирщині: капітальний ремонт міського плавального басейну в Бердичеві. ВІДЕО. ФОТО

Дата: 07.06.2021 09:19

05 Червня 2021 • 09:00

Кіл-сть переглядів: 71

FacebookTwitterShare

У Житомирській області активно триває реалізація програми Президента “Велике будівництво”, в рамках якої здійснюється реконструкція/будівництво соціальної інфраструктури, доріг, спортивних та інших об’єктів.

Так, у місті Бердичів здійснюється капітальний ремонт КУ “Міський плавальний басейн”, який було розпочато ще у 2017 році за кошти місцевого бюджету.

У 2021 році об’єкт включено у перелік об’єктів області, що можуть фінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Загальна кошторисна вартість проєкту – 32690,427 тис.грн. Залишок вартості станом на 01.01.2021 – 23026,207 тис.грн.

У 2021 році фінансування передбачено з ДФРР – 8500,0 тис.грн, з місцевого бюджету – 944,444 тис.грн.

У попередні роки за рахунок коштів міського бюджету було збудовано автономну котельню, замінено трубопровід, встановлено металопластикові вікна, зроблено ремонт дна та замінено кахель чаші великого басейну.

В рамках діючого проєкту влаштовано покрівлю, встановлено нову вентиляційну систему, додаткові котли для автономної котельні, утеплено та оздоблено фасадиі вимощення, оновлено сходи, встановлено пандус, відремонтовано балкон та вхідну групу, навколо території встановлено металеву огорожу.

Залишилися роботи з капітального ремонту внутрішніх приміщень та капітального ремонту приміщень малого басейну.

Будівельна готовність об’єкту – 42%. Завершення робіт планується у листопаді 2022 року.

Нагадаємо, що в рамках програми “Велике будівництво” в обласному протитуберкульозному диспансері триває реконструкція корпусу під інфекційне відділення. А також завершено реконструкцію приймального відділення у відділення екстреної медичної допомоги лікувального корпусу у Новограді-Волинському.

Довідково. Міський плавальний басейн – єдиний на території міста заклад, в якому мають можливість займатися плаванням жителі різних вікових груп та категорій. Басейн відвідують вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, учні та студенти Бердичева. У басейні проводиться реабілітація дітей з інвалідністю.

Максимальна потужність на день – 500 відвідувачів. Довжина чаші 25 м, 4 доріжки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису