Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності Коростенської РДА інформує. 08.06.2021

Дата: 08.06.2021 16:14

27.05.2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-ІХ, яким внесені зміни до абзацу другого частини другої ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в якому передбачено, що затвердження детального плану території за межами населених пунктів та внесення змін до нього здійснюються на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради.

Зважаючи на наведене вище, рекомендуємо, для вирішення питань щодо надання дозволів на розроблення детальних планів території, їх розгляду та затвердження звертатися до відповідної територіальної громади, на території якої розташована земельна ділянка.

Наталя Бузня,

начальник відділу інфраструктури, містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності

Коростенської РДА