Співробітники підрозділу пробації взяли участь у Дні відкритих дверей Коростенського центру БВПД

Дата: 09.06.2021 11:44

8 червня 2021 року на запрошення Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працівники Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області завітали на День відкритих дверей з нагоди 10-річчя Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

10 років тому, 2 червня 2011 року, був прийнятий Закон України «Про безоплатну правову допомогу», яким покладений початок однієї з найпрогресивніших систем правового захисту всіх без винятку громадян. Під час презентаційної зустрічі керівник Коростенського центру БВПД знайомив громадськість з вагомими результатами діяльності, успішними прикладами захисту прав клієнтів та реалізації соціально важливих проєктів.

Серед присутніх були представники сектору з протидії домашнього насильства та сектору ювенальної превенції Коростенського РУП ВП ГУ НП, фахівці Коростенського МЦЗН, Коростенського ЦСС.

«Питання забезпечення доступу клієнтів пробації до безоплатної правової допомоги є відправною точкою у нашій співпраці з Центром БВПД. Консультації та правова допомога – це дієва підтримка у реалізації засудженими та правопорушниками своїх прав, вирішення питань, які у тому числі допомагають долати криміногенні потреби», – відзначили під час заходу представники підрозділу пробації.