Піклуватися про довкілля – обов’язок кожного!

Дата: 09.06.2021 16:23

Цього тижня Президент України Володимир Зеленський відкрив Всеукраїнський форум «Україна 30. Екологія», який триватиме у Києві до 9 червня.

Учасники заходу, зокрема представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, представники ООН, Єврокомісії, міжнародні експерти, говоритимуть про боротьбу з глобальною зміною клімату, посилення ролі України в цьому процесі та про сучасні підходи у сфері захисту довкілля.

Працівники Коростенської районної державної адміністрації підтримують думку про те, що навколишнє середовище потребує уваги постійно, а не тільки в День захисту довкілля.

Тож надихаємо вас власним прикладом піклування про наш спільний дім – Планету Земля.

Піклуватися про довкілля – обов’язок кожного!

Піклуватися про довкілля можна по-різному #наприклад.

Закликаємо жителів Коростенського району долучатись до акції «Захистимо довкілля разом». Діліться своїми фото- та відео прикладами бережного поводження з природою, додавайте хештег #наприклад.