В рамках візиту до Житомирської області сьогодні Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна завітала до міста Коростень

Дата: 11.06.2021 14:43

Зокрема, Міністерка побувала в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень.

Спільно із керівником експертної групи при Міністерстві у справах ветеранів Русланом Приходько, заступником голови Житомирської ОДА Віктором Градівським Юлія Лапутіна зустрілась з головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком, міським головою Володимиром Москаленком, заступником голови Коростенської районної ради Оленою Харченко, заступником Коростенського міського голови Олександром Синицьким, директором Центру Сергієм Вигівським та його колективом, керівниками управлінь соцзахисту району та міста, ветеранами, учасниками бойових дій Коростенського рацону, керівниками громадських організацій, активом групи самодопомоги “Разом - ми сила” та ГО “Гуртом легше”, ГО "Добротвор", ГО "Учасники АТО Коростенщини", воїнами-інтернаціоналістами, представниками ЗМІ.

В ході зустрічі Міністерка ознайомилась із матеріально-технічною базою закладу та програмами інформаційної, соціальної, психологічної підтримки, фізизної реабілітації та правової допомоги захисників України.

Учасники зустрічі, представники громадських організацій задали Юлії Лапутіній актуальні та важливі для них питання, озвучили свої пропозиції по зміні в законодавстві та отримали вичерпні відповіді та рекомендації.

Більше фотографій за посиланням.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації