Шановні мешканці Коростенського району!

Дата: 12.06.2021 14:41

КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» зичить Вам доброго здоров’я та запрошує вибрати собі лікаря з нижченаведеного списку, підписати декларацію, незалежно від території обслуговування.

Лікарі, що продовжують набір пацієнтів

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №1 (м. Коростень вул. Жмаченка, 46 (районна лікарня, поліклінічне відділення)

1. Бугайова Наталка Вікторівна Лікар-терапевт, вища категорія, стаж 31 рік, № тел. 0972178127

2. Прокопчук Валентина Петрівна Лікар- педіатр, вища категорія, стаж 45 років, № тел. 0977577329

3. Прокопчук Анатолій Олексійович Лікар-педіатр, перша категорія, стаж 45 років, № тел. 0966302437

4. Клименко Микола Михайлович Лікар загальної практики-сімейний лікар, вища категорія, стаж 38 років, № тел. 0679942192

5. Білоколоша Тетяна Петрівна Лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 8 років, № тел. 0965166728

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2 с. Поліське (с. Поліське вул. Молодіжна, 7 )

1. Скрипка Катерина Вікторівна Лікар загальної практики-сімейний лікар, друга категорія, стаж 5 років, № тел. 0969739399

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №3 с. Гулянка (с. Гулянка вул. Молодіжна, 11)

1. Петрів Василь Ярославович Лікар загальної практики-сімейний лікар, вища категорія, стаж 47 років, № тел. 0965062742

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №4 с. Лісівщина (с. Лісівщина вул. Шевченка, 25 )

1. Воронський Василь Михайлович Лікар-терапевт, вища категорія, стаж 34 роки, № тел.0966216684

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №5 с. Сушки (с. Сушки вул. Центральна, 63)

1. Мельник Борис Андрійович Лікар загальної практики-сімейний лікар, стаж 32 роки, № тел 0974449279

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №6 с. Горщик (с. Горщик вул. Садова,8)

1. Мельниченко Юлія Вікторівна Лікар-терапевт, друга категорія, стаж 6 років, № тел 0981088192

2. Прокопчук Валентина Петрівна Лікар –педіатр, вища категорія, стаж 45 років, № тел 0977577329

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №7 с. Ушомир (с. Ушомир вул. Наумова, 12)

1. Мазур Леонід Іванович Лікар загальної практики-сімейний лікар, друга категорія, стаж 40 років, № тел 0972308871

2. Липянець Ганна Григорівна Лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 5 років, № тел 0636376258

Вибір лікаря відбувається за бажанням пацієнта, а не місцем реєстрації чи проживання.

Декларація не підписується “раз і назавжди”: у будь-який момент пацієнт може укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Однак лікар може відмовити в підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2000, педіатр – 900.

Для підписання декларації:

1. Пацієнт має звернутися до лікаря, з яким він хоче підписати декларацію. У період пандемії бажано скоротити відвідування лікаря. тому можете зателефонувати обраному лікарю в його робочий час (з 8-00 до 16-00 щоденно у робочі дні) та домовитись про зручний варіант укладення декларації без відвідування амбулаторії. Можлива передача фотокопій документів електронною поштою, в чаті VIBER, або іншим зручним доступним способом.

Для підписання декларації з дорослим пацієнтом лікарю потрібно мати оригінали документів пацієнта: паспорт, податковий номер. Також потрібен мобільний телефон пацієнта через який будуть надходити СМС-повідомлення, якими підтверджується згода пацієнта на співпрацю саме з цим лікарем.

Для підписання декларації дитини після 14 років з педіатром чи сімейним лікарем потрібно свідоцтво про народження дитини та податковий номер дитини, документи та телефон одного з батьків, також необхідно фотокопію свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків у форматі JPEG для прикріплення до заявки на декларацію в медичній інформаційній системі.

2. Дані та контактний телефон пацієнта внесуть у систему “Електронне здоров’я”.

Декларації укладаються виключно в електронній формі – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Щоб пересвідчитись, що декларацію підписує реальна людина і унеможливити будь-які спроби шахрайства, вводиться підтвердження за допомогою СМС-коду, який надходить на номер мобільного телефону пацієнта. Якщо у пацієнта немає мобільного телефону, для підтвердження, уповноважена особа медзакладу сфотографує чи відсканує оригінали його документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі.

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи “Електронне здоров’я” примірник декларації для перевірки. Пацієнту слід уважно перевірити усі свої дані. Якщо там будуть помилки, слід сказати про це уповноваженій особі медзакладу.

4. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи “Електронне здоров’я” ще один примірник декларації. Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.

5. Пацієнт підписує два примірники декларації. Один із примірників залишається у нього, інший – у медзакладі.

6. Уповноважена особа медзакладу (лікар) накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему “Електронне здоров’я”.

Якщо людина потребує негайного втручання, лікар може надати невідкладну допомогу незалежно від того, чи підписав пацієнт декларацію.

Лікар не зобов’язаний надавати первинну медичну допомогу пацієнту, який відмовляється підписувати декларацію. Оскільки лікарі первинної допомоги отримують кошти тільки за тих пацієнтів, які обрали їх своїми лікарями і підписали декларацію, можуть виникнути складності з отриманням доступної медичної допомоги без підписаної декларації.

Бережіть себе та будьте здорові!