Земельні аукціони: місцеві бюджети Житомирської області щорічно отримуватимуть 2 млн грн

Дата: 15.06.2021 14:01

З початку 2021 року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області як організатор земельних торгів реалізувало права оренди на 27 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Земельні ділянки загальною площею 609,5 га передані в оренду на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За результатами земельних торгів сумарний розмір річної орендної плати за користування земельними наділами зріс з 598 тис. грн до 2 млн грн. Кошти орендарі щорічно сплачуватимуть до місцевих бюджетів Житомирщини упродовж терміну дії договорів оренди на земельні ділянки.

Найдорожче продано право оренди на земельну ділянку площею 44,3 га на території Ігнатпільської сільської ради Овруцького району, де стартова ціна піднялася з 12% до 179,16% від нормативної грошової оцінки та становила 301,9 тис. грн.