Проведено дитячі розважальні заходи

Дата: 16.06.2021 11:46

За сприяння служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації, за участі Коростенського міського центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» волонтерами громадської організації «Промінь любові» та Церкви «Віри.Надії.Любові» розпочато проведення комплексу дитячих розважальних заходів.

15 червня 2021 року відбулася перша зустріч дітей з мікрорайону Мирний з волонтерами, організаторами та учасниками. Діти приймали участь в цікавих руханках, змаганнях на кмітливість, прикрашали імбирні пряники різнокольоровою глазур'ю, створювали своїми руками квіти з паперу, стрибали на батуті та мали ще багато цікавих розваг та запрошували волонтерів приїхати ще.