В Коростенському районі пройшли урочисті заходи до Дня медичного працівника

Дата: 20.06.2021 14:51

Щороку, в третю неділю червня, в Україні відзначають День медичного працівника. Цьогоріч, починаючи із 17 по 20 червня в різних куточках великого Коростенського району медичну спільноту вітали зі святом голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його перший заступник Сергій Кириченко, заступники Лариса Хоречко та Володимир Сивко, голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська та її заступниця Олена Харченко, народні депутати України, депутати Житомирської обласної ради, голови міських, селищних та сільських територіальних громад, які входять до Коростенського району, представники ЗМІ тощо.

Загалом були охоплені такі заклади охорони здоров’я Коростенського району:

• КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради;
  • КНП «Малинський ЦПМСД» Малинської міської ради;
  • КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради;
  • КНП «ЦПМСД» Народицької селищної ради;
  • КНП «Лугинська центральна лікарня» Лугинської селищної ради;
  • КНП «Лугинський ЦПМСД» Лугинської селищної ради;
  • КНП «Словечанська районна лікарня»;
  • КНП «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради;
  • КНП «ЦПМСД» Ушомирської сільської ради;
  • КНП «ЦПМСД» Іршанської селищної ради;
  • КНП «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради;
  • КНП «ЦПМСД» Коростенської міської ради;
  • КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради;
  • КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради;
  • КНП «Чоповицький селищний центр ПМСД» Чоповицької селищної ради;
  • КНП «Білокоровицька АЗПМСД» Білокоровицької сільської ради;
  • Кишинське стаціонарне відділення для постійного проживання КУТЦ Олевської міської ради;
  • КНП «Олевська центральна лікарня»;
  • КНП «Олевський ЦПМСД».

Згадуючи, яким був цей рік для галузі охорони здоров'я, очільник району Юрій Тарасюк подякував лікарям за відданість справі та високий професіоналізм, особливо під час падемії коронавірусу.

«Ми з радістю та почуттям глибокої поваги вітаємо медичних працівників Коростенського району. Віншуємо всіх тих, хто виконує клятву Гіппократа, хто своєю місією та сенсом свого життя зробив боротьбу за життя та здоров'я інших людей. Вітаємо і низько вклоняємось вам, шановні медичні працівники – лікарі стаціонарних відділень та екстреної допомоги, медичні сестри, молодший медичний персонал, водії «швидких» та обслуговуючий персонал за витримку, професіоналізм та розуміння важливості справи, яку робите щоденно», – зауважив очільник Коростенського району Юрій Тарасюк.

Варто відзначити, що під час урочистих заходів з нагоди Дня медичного працівника в усіх куточках Коростенського району від імені народних обранців, Житомирської обласної державної адміністрації, Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради медичних працівників було нагороджено грамотами та подяками. Представники влади подарували медикам квіти та побажали кожному з них та їх родинам міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, добробуту, віри, надії, любові та Божого благословення в роботі та на життєвій ниві.

Більше фото за посиланням.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації