Відбулось загорання в квартирі по вулиці Київській у місті Коростені

Дата: 26.06.2021 10:59

24 червня о 6 годині 40 хвилин надійшло повідомлення про загорання в квартирі на третьому поверсі п'ятиповерхівки, що по вулиці Київській у місті Коростені. Налякані мешканці сповіщали про щильне задимлення по всій сходовій клітці під'їзду. Враховуючи отриману інформацію до місця виклику було направлено три відділення рятувальників, керету екстреної медичної допомоги та газову аварійну службу.

По прибутті було встановлено, що пожежа виникла в приміщенні кухні квартири, під час самостійного гасіння якої власниця отримала травми  у вигляді опіків та отруєння чадним газом. Медики на місці їй надали допомогу та доправили до лікарні.

О 7.15 пожежу було ліквідовано, на свіже повітря із задимленних квартир було евакуйовано 3-х жильців. Більше з мешканців ніхто не постраждав.