Коростенська районна державна адміністрація щиро вітає державних реєстраторів з їх професійним святом!

Дата: 01.07.2021 09:15

Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 30 червня 2009 року № 111 1 липня відзначається як День державного реєстратора.

На державного реєстратора покладено відповідальне завдання — практичне виконання функцій і завдань держави щодо державної реєстрації.

Бажаємо вам «безвідмовних» реєстраційних дій, привітних заявників та відсутності оскаржень ваших рішень! Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк,

голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська.