Підведено підсумки обласного онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!»

Дата: 05.07.2021 17:05

02 липня 2021 року в приміщенні КП «Житомирська обласна філармонія імені С.Ріхтера» Житомирської обласної ради керівництвом області відзначено переможців онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!»  у номінаціях: відео, малюнок, фото та поробки.  За результатами онлайн-голосування та згідно з положенням конкурсу в кожній номінації визначено 10 переможців.

Досить активними та талановитими виявились діти з Коростенського району.

В номінації «ВІДЕО» нагороджено Музику Мілану, вихованку садочка «Ромашка» с.Білокоровичі.

В номінації «МАЛЮНОК» грамотами відзначено Басюк Анну, Дробуш Анастасію - вихованок Олевського Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді (гурток образотворчого мистецтва «Веселка»).

В номінації «ПОРОБКИ» до числа переможців увійшли вихованки Олевського Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді - Рябой Анастасія, Вакуліч Ангеліна, (гурток гурток бісероплетіння), Козловець Анастасія, Курельчук Анна (гурток іграшок-сувенірів).

В номінації «ФОТО» нагороди отримали: Мельник Ігор - учень Народицької гімназії, вихованки Олевського Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді - Дробуш Анастасія, Курбеко Валерія (гурток образотворчого мистецтва «Веселка»), Рубанський Андрій,  Павленко Дарина, Романюк Софія (гурток іграшок-сувенірів).

Дякуємо всім дітям, які активно долучилися до участі в конкурсі. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів, творчого натхнення та перемог у майбутньому!

Начальник управління соціальної політики

Коростенської районної державної адміністрації