Програма Президента України «Велике будівництво» спрямована на розвиток інфраструктури для жителів села

Дата: 07.07.2021 10:56

6 липня голова Житомирської ОДА відвідав Коростенський район. На завершення робочої поїздки голова Житомирської ОДА взяв участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики, що відбулося у Радовелі. Головною метою засідання було вирішити, які будуть наступні кроки аби вирішити долю розвитку сільських територій.

«Те, що зараз розпочинається по всій країні в рамках програми Президента Велике будівництво у Радовелі вже працює завдяки меценату Михаил Весельский», - радо повідомив Віталій Бунечко.

У Радовелі вибудована двоповерхова амбулаторія, вона оснащена надсучасним обладнанням, в ній вже починає працювати чудовий та привітний персонал, який має великий лікарський досвід. Радовельський біотехнологічний ліцей - надсучасний новий освітній простір, максимально адаптований для розвитку дітей, зокрема, й тих, що мають особливі освітні потреби, цей ліцей є сильним конкурентом провідним навчальним закладам нашої країни.

Звичайно, цей ліцей унікальний. Адже саме в цьому ліцеї, розроблено функціональний план та дизайн приміщень. Усі приміщення оснащено необхідним технічним і технологічним обладнанням, включно з інтерактивними панелями нового покоління «EdPro» з ексклюзивною освітньою платформою «MozaBook», що дозволяють виконувати інтерактивні завдання з елементами гри, вивчати презентаційний навчальний контент, знайомитися з тематичними 3д-моделями, проводити досліди та ін.

Сучасні меблі, яскравий дизайн та повний функціональний вміст мають кулінарна студія, студія дизайну і шиття, клас робототехніки, студія художнього мистецтва, студія керамічного мистецтва, майстерня по дереву й металу, театр, студія мистецтва танцю, зал для тхеквон-до та спортивні зали.

«Радовельський біотехнологічний ліцей є яскравим прикладом приватного і державного партнерства, у сфері реалізації програми дружини Президента Олена Зеленська щодо запровадження здорового харчування, що стало можливим завдяки співпраці з благодійним фондом Михайла Весельського. Михайло Весельський уже сьогодні бачить Радовель успішною частинкою цивілізованого світу. І вчить бути успішними дітей своїх земляків. Впевнений, що якщо кожен з наших успішних бізнесменів, зробить для рідних сіл та селищ стільки, скільки зроблено в Радовелі, ми будемо жити щасливо. Своєю чергою Житомирська обладміністрація разом з програмою Президента «Велике будівництво» також долучилася до розвитку інфраструктури для жителів села», - зазначив Віталій Бунечко.

Ірина Вознюк,

начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації