8 липня в Україні відзначається День родини

Дата: 08.07.2021 09:09

Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

З нагоди Дня родини спеціалісти відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю побували в родині Луцикеєвих. Ми вже розповідали про них нещодавно, як про родину, що створила дитячий будинок сімейного типу в Ушомирській територіальній громаді. Нині ми завітали аби дізнатись про те, що змінилось з часу відкриття ДБСТ та розповісти про те чи складно бути батьками для дітей з різних родин та з різними характерами, вподобаннями. Детальніше в нашому сюжеті.