Вітання голови Коростенської районної державної адміністраціі Юрія Тарасюка з Днем родини

Дата: 08.07.2021 08:00

З давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє.

Українська родина – це не тільки рідні, родичі. Це і наші громади, наша держава, вся українська нація. Сьогоднішнє свято – це освідчення в любові до своєї сім’ї та родини. Тому давайте берегти, оберігати та шанувати нашу українську душу - родинне вогнище та щодня дарувати любов і турботу найдорожчим людям.

Щиро бажаю кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Хай щирістю сяють  ваші очі, мир і спокій поселяться у ваших душах! А вдома завжди на вас чекають щирі і люблячі люди!

Голова Коростенської районної державної адміністраціі

Юрій Тарасюк