В селі Михайлівка Коростенського району діти та дорослі проводять літо весело та з користю, розвиваючи співочі таланти

Дата: 13.07.2021 15:10

Кожного дня двері Михайлівського сільського будинку культури відкриті для дітей та дорослих, які приходять не тільки для того щоб виступити на сцені, але й щоб поспілкуватися в дружнім колі, залюбки приходять на репетиції.

"Працівники культури спостерігають дружбу дітей навіть з міста, які приїжджають на літні канікули до своїх бабусь і дідусів, вони чекають цієї зустрічі і саме в нас діти можуть зустрітись і провести разом вільний час. Це і є нашою головною метою, щоб діти розвивалися, творчо зростали, мали опору і гарних друзів. Відповідальна та наполеглива праця усіх нас, обов’язково принесе позитивні результати та творчі успіхи", - зазначає директор будинку культури Юлія Кравець.

Для розвитку дітей, молоді та дорослих нині в Михайлівському СБК працюють вокальні гуртки. Так, дитячий вокальний гурток відкриває двері закладу культури у кожен вівторок та четвер о 12.00, дорослий вокальний гурток кожен понеділок та п'ятницю о 13.00.

"Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до розвитку власних співочих талантів!", - говорять працівники Михайлівського будинку культури.