Староста: обов’язки, повноваження, можливості - 2-17 серпня відбудуться онлайн-тренінги

Дата: 14.07.2021 15:33

Щоб допомогти новопризначеним старостам засвоїти потрібні нові знання та вміння, Координатор проектів ОБСЄ в Україні у серпні проведе серію онлайн-тренінгів з широкого кола питань їхньої діяльності – від правового статусу та огляду повноважень, специфіки кадрових питань, до особливостей надання старостами адміністративних послуг та вчинення нотаріальних дій.

Для участі в тренінгах необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/Wdmv8i9ip1ARbz7W9, де можна обрати теми та дізнатися дати і час занять.

Реєстрація на кожний тренінг завершується за 1 добу до його початку або якщо набрано максимальний склад групи (30 учасників).

Тривалість кожного тренінгу - від 2 до 4 годин.

Участь - безкоштовна.

Що пропонують організатори тренінгів:

• досвідчені тренери,
  • великий вибір вузькоспеціалізованих тем,
  • робота у невеликих групах до 30 осіб,
  • інтерактивний формат,
  • фокус на розборі практичних ситуацій, зразків документації, прикладів з досвіду громад.

Основна цільова аудиторія тренінгів - старости, однак частина тренінгів будуть цікавими й іншим представникам органів місцевого самоврядування.

Це лише перша хвиля онлайн-тренінгів, які відбудуться з 2 до 17 серпня 2021 року, наступні заплановані до кінця жовтня 2021 року.

Тренінги проводяться в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка належного врядування в об’єднаних громадах як складова реформи децентралізації», що виконується за підтримки Місії США до ОБСЄ та урядів Німеччини, Норвегії і Литви