24 липня 2021 року відбудеться Всеукраїнський конкурс автентичного сольного співу «Животоки» в рамках обласного Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»

Дата: 14.07.2021 09:44

24 липня 2021 року об 11.00 год. в місті Новоград-Волинському у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки (за адресою: площа Леся Українки, 9) проходитиме XX Всеукраїнський конкурс автентичного сольного співу: «Животоки» в рамках обласного Міжнародного свята літератури і мистец «Лесині джерела».

До участі у конкурсі запрошуються виконавці самобутнього автентичного сольного співу з усіх областей України (без вікових обмежень):

- молодша група - від 8 - до 12 років включно;

- середня група - від 13-18 років включно;

- старша група - від 19 років і старші.

Репертуарні вимоги для конкурсантів:

- кожен виконавець представляє на розгляд журі два твори без музичного супроводу, можливий варіант - у супроводі народних інструментів (сопілка, скрипка, бубон, бугай, цимбали тощо), баян, гармошка не допускаються;

- при підборі репертуару виконавці мають опиратися на український фольклор, маловідомі пісні своєї місцевості, самобутній пісенно-словесний матеріал відповідно до вікових уподобань виконавців:

• дитячий фольклор (колискові, потішки, забавлянки);

• календарно-обрядовий (веснянки, гаївки, купальські, петрівчані, обжинкові пісні, зустріч весни, закликання дощу, дитячі щедрування і віншування тощо);

• ритуально-обрядовий (весільні та інші);

• родинно-обрядовий (балади, історичні пісні);

• пісні із збірки «Народні мелодії з голосу Лесі Українки» Климента Квітки (видання 1917 року);

Детальна інформація за телефонами: (04141)3-55-23, (04141) 3-55-31, 093-938-29-15.