Пожежна безпека – актуальне питання сьогодення

Дата: 15.07.2021 11:05

З  метою забезпечення дотримання правил пожежної безпеки та вжиття невідкладних заходів щодо недопущення в населених пунктах району пожеж, проведено профілактичні заходи на території Іршанської селищної територіальної громади.

Працівниками  відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації  та головним інспектором Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області  з  представниками громади  були обговорені питання запобігання ситуацій, які можуть загрожувати життю і здоров’ю людей. Наголошено на забороні випалювання сухої рослинності, дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, поводженні у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Розповсюджено пам’ятки з правилами пожежної безпеки.

Також надано роз’яснення про необхідність виконання протиепідемічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Пам’ятайте: дотримання правил безпеки життєдіяльності доступне кожному. Тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя та здоров’я своє та Ваших рідних і близьких, а токож не завдати шкоди екосистемі!

Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з

правоохоронними органами райдержадміністрації

Коростенське районне управління ГУ ДСНС України у Житомирській області