Запрошуємо до участі у обласному фестивалі млинців «Радомлин»

Дата: 19.07.2021 10:36

7 серпня о 14.00год. в селі Мала Рача Радомишльської ОТГ відбудеться  обласний фестиваль млинців «Радомлин».

Фестиваль складається із фольклорної та кулінарної частин. Також у рамках фестивалю проводиться презентація млинців, виступи аматорських колективів,  виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

До участі у фольклорній частині фестивалю запрошуються дитячі, молодіжні та дорослі аматорські художні колективи: фольклорні гурти, ансамблі народної пісні, музики і танцю, троїсті музики, колективи малих форм (дуети, тріо, квартети), майстри декоративно-прикладного мистецтва та народні умільці.

Вік учасників фольклорної частини фестивалю необмежений.

До участі у кулінарній частині фестивалю запрошується майстри народної кулінарії віком від 18 років.

Вимоги до учасників кулінарної частини фестивалю:

- учасники мають представити оформлений презентаційний стіл з конкурсними стравами (млинці за різними рецептами);

- провести презентацію своєї кулінарної продукції;

- представити костюм (щонайменше один учасник має бути одягнений в костюм).

Заявки на участь надсилати на адресу відділу культури та туризму Радомишльської міської ради, м. Радомишль, вул. Присутственна,3 або на електронну адресу: rad_kultura@ukr.net до 31 липня 2021 року.