Щиро вітаємо з Днем тренера!

Дата: 19.07.2021 11:30

Указом Президента України від 24 червня 2021 року № 263/2021 в Україні започаткували нове свято – День тренера. Вітати своїх наставників українці будуть щороку 19 липня.

Чому саме 19 липня? Цього дня 1996 року, Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх,  як незалежна держава та самостійна команда.

Тож шановні тренери Коростенського району, за Вашу віддану працю, за пітдримку в нелегкий час та за щиру радість під час підкорення спортивних вершин, щиро вітаємо Вас із професійним святом! Бажаємо Вам творчого натхнення, ентузіазму, енергії та впевненості у власних силах, вдячних вихованців та реалізації всіх Ваших планів. Відмінного здоров’я Вам та Вашим сім’ям, оптимізму та кар’єрних висот.

Голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк