Відбулась онлайн-нарада на тему Інтернет-субвенції та інших соціальних питань

Дата: 22.07.2021 15:33

22 липня 2021 року під головуванням заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віктора Градівського  відбулась онлайн-нарада на тему Інтернет-субвенції та інших соціальних питань.

Від Коростенської районної державної адміністрації в нараді взяли участь: перший заступник голови Коростенської райдержадміністрації Сергій Кириченко, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики Іванна Мазурова, адміністратор відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Олена Консевич, голови та фахівці територіальних громад Коростенського району.

В ході онлайн-наради начальник відділу ціфрового розвитку, цифрових тарансформацій, цифровізації Інна Кацімон надала роз’яснення щодо використання Інтернет-субвенції. Були розглянуті важливі питання та дані чіткі відповіді на запитання присутніх.

Повідомляє адміністратор відділу цифрового розвитку,

цифрових трансформацій і цифровізації

та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг

Коростенської РДА