У Чоповицькій територіальній громаді відбулось урочисте відкриття нового, сучасного та яскравого садочка «Краплинка»

Дата: 22.07.2021 17:55

Сьогодні, 22 липня у Чоповицькій територіальній громаді відбулось урочисте відкриття нового дитячого садочка «Краплинка» Чоповицької селищної ради Коростенського району Житомирської області.

Привітати зі святом мешканців громади завітав голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, народний депутат України Арсеній Пушкаренко, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Малинської територіальної громади Олександр Ситайло та голова Чоповицької територіальної громади Михайло Філоненко.

Гості свята щиро привітали громаду з відкриттям нового садочка, побажали директору плідної праці, здорових та вдячних маленьких вихованців, адже саме з садочка починається формування розвиненої та впевненої особистості. Здорові, щасливі та впевнені в собі діти - це головні пріорітети для нашої держави, тому програма Президента «Велике будівництво» вже готує нові проєкти будівництва садочків та шкіл.

Новий, сучасний та яскравий садочок радо буде вітати своїх вихованців вже з 2 серпня 2021 року.

Інформаційна довідка. КУ дитячий садок «Краплинка» Чоповицької селищної ради Коростенського району Житомирської області було повністю реконструйовано за підтримки президентської програми «Велике будівництво». Загальний обсяг фінансування проєкту становив близько 20млн.грн., з них 4млн.грн були виділено з бюджету Чоповицької територіальної громади.

Начальник інформаційного відділу та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації

Ірина Вознюк