Лісівники Київщини переймали досвід ведення лісового господарства у лісівників Житомирщини

Дата: 24.07.2021 09:56

З метою обміну досвідом , головні лісничі державних лісогосподарських підприємств Київського обласного та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства на чолі з першим заступником начальника управління, відвідали сьогодні Житомирщину.

Одним із відвіданих підприємств було Державне підприємство «Коростенське лісомисливське господарство».

Під час візиту було оглянуто контору підприємства , лісову пожежну станцію, ознайомлено з роботою Ушомирського лісопромислового комплексу.

В Ушомирському лісництві гості познайомились з роботою центрального диспетчерського пункту телевізійного спостереження за лісами та оглянутий пункт скупчення пожежного інвентаря .

В автотранспортному цеху була оглянута пожежна техніка, а саме-пожежні автомобілі та пожежні модулі.

Також продемонстровані сучасні службові автомобілі для лісової охорони.

На завершення візиту було відвідано рекреаційний пункт «Затишок» в Бехівському лісництві, розташований вздовж автодороги міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин.

В ході візиту лісівники змогли поспілкуватись між собою, поділитись враженями від побаченого , задати запитання, перейняти щось нове та надати свої побажання та пропозиції господарям.