Пам’ятка для учнів та батьків на літні канікули

Дата: 26.07.2021 15:25

Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

1. Переходити дорогу тільки у місцях, позначених знаком «Пішохідний перехід», на зелене світло світлофора, коли зупиняться всі транспортні засоби!!!
  2. Обходити трамвай на зупинці спереду, а авто, автобуси – ззаду.
  3. Правила протипожежної безпеки: щоб уникнути отримання травм, не підпалювай петарди, сірники, не грайся з небезпечними предметами та речовинами!!!
  4. Обережно користуйся електроприладами вдома, не залишай їх без нагляду ввімкнутими.
  5. Під час турпоходів, подорожей до лісу: розпалювай багаття тільки під наглядом дорослих, не вживай воду з природних джерел, не залишай сміття, не руйнуй пташині гнізда, будь обережним при зустрічі з свійськими та дикими тваринами. Не збирай і НЕ ВЖИВАЙ гриби, плоди, ягоди біля транспортних магістралей, високовольтних ліній електромережі. Не збирай і НЕ ВЖИВАЙ незнайомі гриби, плоди, ягоди.
  6. Під час грози, сильного вітру, шквалів знаходься у приміщеннях.
  7. Будь обережним під час літнього відпочинку на воді. Не купайся без дозволу та нагляду дорослих, не купайся в незнайомих та не облаштованих для купання водоймах.
  8. У випадку знаходження маловідомих предметів терміново повідом дорослих або відповідній організації, не торкайся їх і не намагайся їх знешкоджувати самостійно!!!
  9. Виконуй правила проїзду в ліфті. Не знаходься у ліфті з незнайомими людьми.
  10. Пам’ятай про категоричну заборону відвідування новобудов, будівельних майданчиків, аварійних будівель.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху.
  3. Не залишайте колючі, ріжучі предмети та сірники у легкодоступному для дітей місці.
  4. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!

За допомогою негайно телефонуйте на номери телефонів:

•  Державна служба України з надзвичайних ситуацій – 101
  • Швидка медична допомога – 103

Інформаційний матеріал підготовлений працівниками

Коростенських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності;

відділом з питань оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.