Слідчі поліції встановили, що група місцевих жителів упродовж тривалого часу займались незаконними вирубками на Лугинщині

Дата: 29.07.2021 13:10

28 липня на Коростенщині слідчі Слідчого управління ГУНП за оперативного супроводження працівників Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели слідчі дії на приватних лісопильнях, а також на низці інших об’єктів, які стосуються осіб, обґрунтовано підозрюваних в масштабних оборудках з лісом.

Слідчі поліції встановили, що група місцевих жителів упродовж тривалого часу займались незаконними вирубками на півночі Житомирщини. Зокрема, відомо, що на Лугинщині за пів року причетні фігуранти вирубали понад 800 дерев у захисних смугах поблизу залізничних колій. За попередніми підрахунками сума завданих збитків сягає понад 5 млн. гривень.