Відбулось урочисте відкриття зональних змагань XХIІ обласної Спартакіади серед команд державних службовців

Дата: 30.07.2021 12:28

Сьогодні, 30 липня, у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону «Спартак» відбулось урочисте відкриття зональних змагань XХIІ обласної Спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, присвяченої Дню Незалежності України.

Участь у змаганнях взяли команди з Коростенської міської ради, Малинської міської ради, Олевської міської ради  та команда державних службовців Коростенської районної державної адміністрації.

Привітати та підтримати учасників змагань завітав перший заступник голови Коростенської районної адміністрації Сергій Кириченко, заступники голови Коростенської районної ради Олена Харченко та секретар Коростенської міської ради Олександр Олексійчук.

Протягом дня кращі спортсмени галузі у безкомпромісній боротьбі виборюватимуть почесні звання переможців та призерів з волейболу, міні-футболу, тенісу настільного, шашок та швидких шахів.

Бажаємо усім учасникам змагань наснаги, переможного духу і звичайно ж самої перемоги. Сподіваємось, що нинішні змагання сприятимуть зміцненню ділових та дружніх зв’язків між колективами.

Начальник відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю