Дата: 31.07.2021 11:09

30 липня у Малині провели «Соціально-відповідальний діалог» з питань протидії торгівлі людьми.

Участь у заході прийняв заступник голови Коростенської РДА Володимир Сивко, директор міскої філії центру зайнятості Михайло Противень, соціальні партнери, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, а також дітьми: начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Малинської міської ради Сергій Недогарок, начальник Малинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Іван Левченко, державний інспектор з праці Валентин Сивко, начальник Малинського бюро безоплатної правової допомоги Олег Алексеєв, заступник директора, начальник відділу соціальної роботи Малинського центру соціальних служб дітей та молоді Таміла Кащук, завідувач сектору активної підтримки безробітних центру зайнятості Ганна Кучинська.

Торгівля людьми є протизаконною торгівлею в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці - сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов'язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками.

Обговорили питання:

• Додтримання законодавства у сфері збереження робочих місць та легітимізації трудових відносин.
  • Ситуацію з торгівлею людьми в країні.
  • Державний статус особи, що постраждала від торгівлі людьми, права та її пільги.
  • Виклики ринку праці (офіційне працевлаштування в державі Ізраїль).

«Рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування та консультування молоді, студенства та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми. Тому ми маємо активізувати роботу, об’єднати та консолідувати зусилля у протидії та попередженні торгівлі людьми, задля того, щоб попередити громадськість про наслідки нелегальної зайнятості не тільки в Україні, а і за кордоном», - на завершанні засідання зазначив заступник голови Коростенської РДА Володимир Сивко.