Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації з питань воєнної безпеки та оборони держави

Дата: 01.08.2021 09:51

Ось і завершився надзвичайно активний та корисний тиждень, завершилися і тижневі навчання голів обласних та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави, які проходили за ініціативи Офіс Президента України та Кабінет Міністрів України.

Під час навчання розглядали низку структурованих питань:

• Ключові напрямки оборонної реформи в державі в умовах протидії України збройній агресії Російської Федерації;
  • Оновлення та поглиблення знань у сфері забезпечення воєнної безпеки та належної організації виконання завдань всеохоплюючої оборони;
  • Роль і місце органів державної влади та місцевих органів виконавчої влади у забезпеченні обороноздатності країни;
  • Формування концептуальних поглядів на можливі шляхи вирішення проблемних питань щодо підготовки держави до оборони;
  • Планування підготовки держави до оборони;
  • Основні напрямкам протидії «гібридній» війні воєнними засобами;
  • Введення правового режиму воєнного стану.

Вивчали та обговорювали проблемні питання, пов’язані з найважливішою темою – воєнною безпекою та обороною держави.

Окрему увагу було приділено вивченню завдань, покладених на місцеві органи державної влади та їхніх керівників в контексті ухвалення Закону України «Про основи національного спротиву», який 29 липня підписав Президент України Володимир Зеленський.

Лекції-бесіди з фахівцями надали нового натхнення, новий поштовх до чіткого усвідомлення питань воєнної організації, сектору безпеки та які питання головам районних державних адміністрацій, потрібно вирішити на місцях.

Отримані та оновлені знання допоможуть зміцнити обороноздатність держави та чітко усвідомити свої обов’язки у зазначених процесах.

Вручити свідоцтва про завершення курсів підвищення кваліфікації з питань воєнної безпеки та оборони держави головами обласних та районних державних адміністрацій завітали Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, державний секретар Міністерства оборони України Олександр Дублян та керівник Головного департаменту з питань Національної безпеки та оборони Офісу Президента України Олексій Покотило.