Вітаємо з професійним святом Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України!

Дата: 01.08.2021 11:38

Шановні залізничники! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Усі працівники, які мають відношення до роботи української залізниці, двічі на рік святкують свій професійний день. Сьогодні, у першу неділю серпня –День профспілки залізничників і транспортних будівельників України та 4 листопада – День залізничника.

Українська залізниця динамічно розвивається, сприяючи ефективному розвитку економіки, соціальної сфери та забезпеченню потреб населення у перевезеннях. Активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технічні рішення, орієнтовані на європейські норми і стандарти, завдяки чому забезпечується входження наших сталевих магістралей до системи міжнародних транспортних коридорів.

Запорука успішного розвитку галузі - в умілому господарюванні, чіткій організації роботи, професіоналізмі та відповідальності залізничників.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк