Результати зональних змагань XХIІ обласної спартакіади серед команд державних службовців

Дата: 02.08.2021 15:17

30 липня 2021 року в Коростені пройшли зональні змагання XХIІ обласної спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, присвячені Дню Незалежності України.

У змаганнях взяли участь 5 команд: команди посадових осіб органів місцевого самоврядування, а саме – команда Коростенської міської ради, Малинської міської ради, Олевської міської ради, Лугинської селищної ради та команда державних службовців Коростенської районної державної адміністрації. Змагання проводилися з 5 видів спорту: міні-футболу, волейболу, тенісу настільного, швидків шахів та шашок.

На відкритті спортивних змагань, які відбулися у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону «Спартак», з словами привітання до учасників змагань звернулися перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації  Сергій Кириченко, заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко та секретар Коростенської міської ради Олександр Олексійчук.

Приємно відзначити, що у швидких шахах серед жінок першість отримала Філоненко Інна, серед чоловіків Сидоренко Ігор посадові працівників Малинської міської ради.

У шаховій боротьбі перше місце серед жінок виборола Красильникова Ганна спеціаліст Олевської міської ради, серед чоловіків Вождай Павло - Малинська міська рада.

Перше місце з настільного тенісу серед жінок виборола Ущапівська Віта- головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики Коростенськоїрайдержадміністрації, серед чоловіків виборов П'ятницький Володимир - архітектор Олевської міської ради.

В змаганнях з міні-футболу перше місце зайняла команда Малинської міської ради, друге місце у команди Коростенської міської ради,

Волейбол пройшов в спортивному залі ТДВ «Коростенський щебзавод». Змагання відбулося серед команд: Коростенської міської ради, Олевської міської ради, Лугинської селищної ради та команда Коростенської районної державної адміністрації. Головним суддею спортивних змагань був суддя національної категорії, почесний ветеран волейболу України – Володимир Володимирович Мужчук. Команда посадових осіб Олевської міської ради з волейболу виборола перше почесне місце, друге місце – команди з волейболу Лугинської селищної ради, третє місце – команда Коростенської районної державної адміністрації, четверте місце – команда Коростенської міської ради.

Загалом змагання пройшли дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій.

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я,

культури та спорту Коростенської райдержадміністрації

Жанна Сидоренко