Наталія Остапченко перевірила роботу центру вакцинації в м. Коростень

Дата: 03.08.2021 10:49

Сьогодні Коростенську територіальну громаду з робочим візитом відвідала заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко, де перевірила роботу центру вакцинації.

Як відзначила Наталія Остапченко під час брифінгу з журналістами: «На сьогоднішній день в Житомирській області вже вакциновано більше 180 тис. осіб. Проте в місті Коростені ця цифра всього 10 650 осіб. Це досить низький показник, що не дає змогу говорити про масову вакцинацію».

Також заступниця голови ОДА нагадала, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації будуть працювати лише ті школи, де вакциновано не менше 80% вчителів.

Детальніше у відео.

Відзначимо, що на сьогоднішній день вакцинуватись від COVID-19 може кожен охочий. Для цього необхідно звернутись до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги.