З нагоди професійного свята сьогодні вітання приймають кращі працівники, будівельники гірничо-видобувного АТ «Коростенський кар‘єр»

Дата: 06.08.2021 11:56

На підприємство привітати та побажати всього найкращого завітали голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, депутат Житомирської обласної ради Сергій Диняк, міський голова м. Коростень Володимир Москаленко, директор АТ «Коростенський кар‘єр» Олександр Ярмолюк, голова ради керівників міста Василь Куницький, староста Хотинівського старостинського округу Коростенської територіальної громади Валентина Палюшкевич.

«Від щирого серця вітаю вас з професійним святом! Нехай День будівельника надихає вас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, досягнення нових висот! Бажаю вам невичерпної енергії, щастя і міцного здоров'я! Хай все задумане вам вдається!», - привітав присутніх працівників будівельної галузі Юрій Тарасюк.

Кращих працівників відзначили подякою Житомирської обласної державної адмінстрації, грамотами Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради, грамотами Житомирської обласної ради, виконавчого комітету Коростенської міської ради, грамотами підприємства, грошовими винагородами, теплими та добрими словами вітань.