Вітання працівникам будівельної галузі

Дата: 08.08.2021 09:49

Шановні працівники будівельної галузі! Прийміть сердечні привітання із вашим професійним святом – Днем будівельника!

Ваша професія – одна із найвідповідальніших поміж усіх, адже своєю щоденною працею ви створюєте комфортні й затишні оселі, а відтак даруєте людям радість і тепло рідного дому.

Об’єкти, які ви створюєте, формують вигляд нашої країни і дають величезний імпульс для розвитку української економіки. Вашими руками зводяться нові виробничі потужності, якісне житло, об’єкти інфраструктури міст та регіонів.

Будівельників по праву називають творцями «історії в камені», тож нехай все, що створено Вашими руками, простоїть багато століть – на благо країні, на гордість всіх її жителів!

Бажаємо Вам нових перспективних проектів, надійних партнерів, фінансового благополуччя та міцного здоров’я. Разом ми будуємо нову країну!

З повагою відділ агропромислового розвитку,

екології та економічної політики Коростенської РДА