Шановні працівники ветеринарної медицини!

Дата: 08.08.2021 09:51

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини . У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, - віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна наполеглива праця.

Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Свідченням цього є епізоотичне благополуччя району.

Сподіваємось, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю громадян нашої країни.

Бажаємо щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, доброту та доставку вашим сім’ям!

З повагою відділ агропромислового розвитку,

екології та економічної політики Коростенської РДА