Коростенський район: рятувальники ліквідували займання сухої рослинності загальною площею 9 га

Дата: 10.08.2021 12:04

9 серпня о 14:31 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання сухої трави у с. В. Чернігівка Коростенського району.

По прибуттю рятувальників на місце події з’ясувалося, що горить стерня на площі 4 га. Через вітряну та суху погоду полум’я досить швидко розповсюджувалось у бік приватних житлових будинків і господарчих споруд.

За допомогою подачі води від пожежного автомобіля та хлопавок вже о 15:15 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння та до 15:40 ліквідувати. Не допущено  збільшення площі займання та перекидання полум’я на оселі. Попередня причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Також ще одне займання сухої рослинності виникло у смт. Народичі Коростенського району. Там горіли залишки сухої рослинності за межами населеного пункту на загальній площі 4 га. До того ж, учора бійці ДСНС ліквідували загоряння сухостою в м. Орвуч площею в 1 га.

Крім того, вогнеборці загасили 4 займання сміття загальною площею 0,55 га. Остаточні причини пожеж встановлюються фахівцями.