Рятувальники ліквідували займання в житловому будинку d с. Велика Фосня Коростенського району

Дата: 10.08.2021 13:41

9 серпня о 15:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку с. Велика Фосня Коростенського району. На момент пожежі господарів дома не було. Рятувальників викликав очевидець, який проходив повз обійстя.

По прибуттю вогнеборців на місце події з’ясувалося, що вогнем охоплено дах веранди та існує загроза поширення полум’я житловим будинком.

Силами бійців ДСНС вже о 16:02 пожежу локалізували  та о 17:50 – ліквідувати. Вогнем знищено покрівлю веранди площею 8 кв.м, пошкоджено стіни, двері, перекриття будинку та речі домашнього вжитку. Вдалося запобігти поширенню полум’я по оселі.

До ліквідації загоряння залучалося 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця спецтехніки. Причина пожежі встановлюється фахівцями.

ГУ ДСНС України у Житомирській області