Питання вакцинації населення від COVID19 знаходиться на постійному контролі керівництва Коростенського району

Дата: 10.08.2021 19:21

Саме тому сьогодні з моніторинговим візитом перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Сергій Кириченко відвідав Овруцьку та Гладковицьку громади, де провів бесіду з керівництвом громад та керівниками освітніх закладів щодо вакцинації населення, особливо педагогічних працівників від COVID-19.

В ході зустрічей перший заступник голови Коростенської РДА наголосив на важливості вакцинації з метою забезпечення стабільного функціонування закладів освіти, забезпечення прав дітей на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

"Закликаю всіх небайдужих громадян приходити у пункти, центри вакцинації та захиститись від коронавірусної інфекції. Давайте разом допоможемо нашим лікарям у боротьбі з COVID", - звернувся до жителів Коростенського району на своїй офіційній сторінці у Фейсбук Сергій Кириченко.