Завдяки співпраці служби у справах дітей Коростенської РДА та волонтерів відбувся розважальний захід для дітей с. Шатрище

Дата: 12.08.2021 11:46

11 серпня 2021 року у рамках комплексу дитячих розважальних заходів відбулася зустріч дітей с. Шатрише з волонтерами, організаторами та учасниками. Діти приймали участь в цікавих руханках, змаганнях на кмітливість, готували вафельні тістечка (кулінарний майстер-клас), виготовляли своїми руками паперових «змійок», стрибали на батуті, мали ще багато цікавих розваг та запрошували волонтерів приїхати ще.

Проведення даного заходу відбулося завдяки співпраці служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації, Коростенського міського центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх», волонтерів громадської організації «Промінь любові» та Церкви «Віри.Надії.Любові».