Запрошення на навчання за спеціальністю «Облік і оподаткування»

Дата: 12.08.2021 19:12

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування запрошує на навчання за спеціальністю «Облік і оподаткування» за третім (освітньо-науковим) рівнем, який передбачає набуття здобувачами вищої освіти здатності розв’язувати комплексні проблеми в галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності в сфері бухгалтерського, управлінського, податкового та статистичного обліку, державного і внутрішнього аудиту, ревізії, оподаткування, моніторингу щодо суб’єктів господарювання всіх видів економічної діяльності (бізнесу, державного сектору економіки, банківських установ, малих підприємств, фермерських господарств, громадських організацій).

Навчання та захист наукової роботи є підставою для присудження ступеня вищої освіти доктор філософії. Доктор філософії - це освітній і водночас науковий ступінь. Ступінь доктора філософії присуджується разовою спеціалізованою вченою радою на кафедрі університету за результатами успішного публічного захисту дисертації.

Прийом на навчання здійснюється наступним чином:

• подання заяви та документа про вищу освіту (диплома спеціаліста, магістра не залежно від Вашої спеціальності і року навчання) - з 12 по 25 серпня 2021р.;
  • проведення співбесіди на кафедрі з майбутніх професійних і наукових проблем, які Ви бажаєте вирішити – з 18 по 24 серпня 2021р.;
  • вступні екзамени, презентації та співбесіди в університеті ( з 1 по 13 вересня 2021р.:
  • іноземної мови (англійська, німецька та інші за Вашим вибором);
  • зі спеціальності (у формі співбесіди Вашого бачення наявних проблем в економіці, обліку, оподаткуванні, аудиті, розвитку ОТГ в Україні та можливих напрямів їх вирішення);
  • співбесіда з потенційним науковим керівником, вибір наукової роботи.
  • зарахування на навчання – вересень 2021р.

Термін навчання – 3-4 роки в залежності від подання наукової роботи до захисту.

В процесі навчання дружній, доброзичливий, високопрофесійний викладацький колектив кафедри допоможе Вам:

• стати високоосвідченим і компетентним фахівцем за спеціальністю яка забезпечує розвиток суспільства, створення національного багатства, подолання корупції, добробут кожної особистості.
  • бути комунікабельним, наполегливим, творчим і креативним спеціалістом;
  • набути компетентностей за наступними напрямами:
  1. управління підприємствами, територіальними громадами та господарюючими системами в бізнесі
  2. організації обліково-аналітичної діяльності
  3. ведення банківської, казначейської, страхової та інвестиційної справи
  4. оподаткування суб’єктів господарювання та формування бюджетів
  5. митної діяльності
  6. аудиторської діяльності та контрольно-ревізійної роботи
  7. інформаційної кібербезпеки підприємств в сфері економічної діяльності
  8. оціночної діяльності майнових і земельних відносин
  9. судово-бухгалтерської та економічної експертизи
  10. зовнішньо-економічної діяльності
  11. управлінського обліку і аналізу

Вашу майбутню спеціальність в суспільстві називають мовою бізнесу.

Будемо раді відповісти на запитання:

(063)816-31-92 Мороз Юлія Юзефівна завідувач кафедри;
(067)410-66-85 Цаль-Цалко Юзеф Сигізмундович, професор.